|
Rozmowa o wyższości Brożka nad Genkowem jest bez sensowna z jednego powodu - Brożka sprzedaliśmy za 2 miliony Euro, Genkow przyszedł za darmo. Jesli Wisla chcialaby zatrzymac Pawła, na pewno musiała by mu zaproponować wyższą pensje niz TSvetanowi..
Możemy w sumie pogadac tez o tym czy lepiej by bylo zeby Błaszczu grał u nas zamiast Małeckiego albo Marcelo zamiast Chaveza...
|