Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10959
Stary 03.09.2011, 13:07
Jakub Swierczok to calkiem niezly napastnik/attacking midfielder! Pamietam jak on jeszcze gral w juniorach Cracovii, ma dobra technike, strzal i podannia. Skrot meczu U-17 Cracovia vs. Legia z finalow mistrzostw polski juniorach mlodszych (rok 2009), Swierczok z numerem 10 strzelil pierwsza bramke (0:14) i asystowal przy drugiej bramce (1:56).:

http://www.youtube.com/watch?v=tOf8lHsCvv4

Inny ciekawy zawodnik Polonii Bytom to Adrian Chomiuk. Gra na pozycji prawego obroncy, ale moze rowniez grac jako lewy obronca.

Aha, jeszcze taka mala ciekawostka: FC Energie Cottbus ktory kupil w tym okienku transferowym Charles Nwaogu, chce sie jego juz teraz pozbyc, nawet za darmo! Trener FCE Wollitz twierdzi ze on jest po prostu za slaby na 2. Bundeslige. Jesli dobrze pamietam, to jego nazwisko pojawilo sie rowniez w tym watku i niektorzy sadzili ze to ciekawy zawodnik...
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 03.09.2011 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując