Maciuś napisał(a):

|
Niemcy czy opijaja czy nie zawsze graja na tym samym wysokim poziomie, ja bym sprobowal zagrac 6-3-1 zeby uniknac kompromitacji.
|
Niemcy zapewnili sobie awans wiec beda grac z Polska na legalu - ciekawe czy wyjdzie ten sam skład co na mecz z Austrią. Sa w swietnej formie dlatego jak dla mnie nawet ustawienie 6-3-1 tutaj moze nie pomoc