Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6812
Stary 03.09.2011, 09:55
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Niemcy czy opijaja czy nie zawsze graja na tym samym wysokim poziomie, ja bym sprobowal zagrac 6-3-1 zeby uniknac kompromitacji.
Niemcy zapewnili sobie awans wiec beda grac z Polska na legalu - ciekawe czy wyjdzie ten sam skład co na mecz z Austrią. Sa w swietnej formie dlatego jak dla mnie nawet ustawienie 6-3-1 tutaj moze nie pomoc
Odpowiedz cytując