Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13205
Stary 02.09.2011, 23:58
Edson napisał(a):Wyświetl post
Reprezentacja Pareiki wywiozła 3pkt z Ljublany wygrywając 2:1 ze Słowenią... I pomyśleć, że jeszcze niecałe 2 lata temu dostaliśmy tam baty 0:3. Kirm cały mecz na ławie.
Wywiezli te punkty tylko i wylacznie dzieki Pareice - gdyby nie on to by przegrali.
Odpowiedz cytując