Edson napisał(a):

|
Reprezentacja Pareiki wywiozła 3pkt z Ljublany wygrywając 2:1 ze Słowenią... I pomyśleć, że jeszcze niecałe 2 lata temu dostaliśmy tam baty 0:3. Kirm cały mecz na ławie.
|
Wywiezli te punkty tylko i wylacznie dzieki Pareice - gdyby nie on to by przegrali.