|
Mam AC: Brotherhood. Nie zapisują mi się misję i muszę grać od nowa. Co jest przyczyną?
PS: Ma ktoś może jakieś save'y początkowe bo nie chce mi się od nowa przechodzić. Doszedłem do tego gdzie Desmond wraz z asystentką przechodzą jaskinię i znajdują miejsce dla Animusa.
|