Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 02.09.2011, 22:56
Mam AC: Brotherhood. Nie zapisują mi się misję i muszę grać od nowa. Co jest przyczyną?

PS: Ma ktoś może jakieś save'y początkowe bo nie chce mi się od nowa przechodzić. Doszedłem do tego gdzie Desmond wraz z asystentką przechodzą jaskinię i znajdują miejsce dla Animusa.
Odpowiedz cytując