Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6427
Stary 02.09.2011, 22:26
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
I te wszystkie wnioski po jednym dobrym meczu w reprezentacji? Co zagrał przeciwko Gruzji
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
A co Genkov zagrał przeciwko w el. LM Jakaś bramka jego A co zagrał w lidze jak wchodził A ilość niewykorzystanych sytuacji, które miał na patelni też dużo mówi o jego klasie.

Genkov a Brożek to 2 różne typy napastników. Genkov gra bardziej cofnięty do bramki stwarzając sytuacje strzeleckie dla partnerów na skrzydłach (Kirm, Małecki, teraz Iliev), a później sobie.
Ja nie pamiętam ostatnio w jego wykonaniu aby stworzył dla naszej drużyny jakiekolwiek okazje strzeleckie, a skoro gra bardziej cofniętego, typową silną "9" to ja się pytam gdzie jest typowa "11" Genkov chociaż wszyscy go bronią to nie potrafi ani przytrzymać piłki, ani wygrać wszystkich główek, baa nawet Paweł Brożek dzisiaj , czy też Rudnevs wiedzą, że najpierw trzeba wygrać piłkę w powietrzu, zgrać, a później sprintem ruszyć do ataku gdzie można stworzyć groźną sytuacje ale nasz Genkov ma tylko zgrywać ... więc po jakiego nam taki napastnik, który ma tylko zgrywać a nie strzelać bramki
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Nie potrafi wygrać w pojedynkę meczy? A u siebie z Amiką (wygrany 1-0 po bramce...) ?
ejj... to ma być mecz jednego aktora Bo mi nie chodzi o takie mecze, w którym zawodnik strzeli jedną bramkę i jest okrzyknięty bogiem, bo jedna bramka wiosny nie czyni. Brożek wielokrotnie strzelał takie bramki, przy których Genkov to by nawet do piłki nie doszedł

[/QUOTE]


Zresztą może nie ma co tutaj porównywać klas tych piłkarzy, bo każdy wie że Genkov pewnego krajowego poziomu nie przeskoczy. Obecnie gdzie jest każdy widzi , bo jego wartość to marne 500 tys. euro i gra w Wiśle, w przeciwieństwie do Brożka, który gra w Trabzonie, który jest bez dwóch zdań znacznie lepszy klubem !
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując