Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 02.09.2011, 22:19
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
BTW
Ten Bełchatów to już urósł do równie ważnego zwycięstwa jak z Saragossą czy Barceloną. Kto by pomyślał że niektórzy kibice Wisły cenią tak wysoko pokonanie takiego hegemona jak Bełachatów
Ja już pomijam, że do strzelenia bramki to nie szło nam wręcz makabrycznie w tym meczu. Dopiero z przewagą zaczęliśmy mieć... przewagę
Ale to wiele mówi o mentalności wielu kibiców Wisły, wychowanych za czasów Kasperczaka, kiedy to byliśmy jedynym klubem w lidze z prawdziwymi pieniędzmi do wydania. Wyobrażacie sobie teraz zakup piłkarza z Amiki? Wtedy Rutkowski sprzedawał nam Zieńczuka i Dawidowskiego z pocałowaniem reki.
Im nie chodzi o jakąś konkretną taktykę, tylko żeby Wisła "goliła frajerów". Nie przyjmują do wiadomości, że realia bardzo się zmieniły...

EDIT: Kiedyś wygraliśmy z Barceloną u siebie, 1:0. To było fajne, naprawdę fajne, ale o naszym zespole nic nie mówiło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2011 o godz. 22:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując