dostuffca napisał(a):

|
Moim zdaniem Genkow to zupełnie inny napastnik, który wie co robi. Inna sprawa, że teraz nie strzela goli (te 6 które strzelił w zeszłym sezonie to oczywiście psu na budę są), ale odwala kawał dobrej roboty.
|
Niezależnie od tego, jakim typem jest napastnika, ma strzelać bramki i z tego będzie rozliczany.
milosz napisał(a):

|
Tyle że za takie pieniądze to niestety jest tak że, jest ryzyko jest zabawa.
|
Wiem i boleję nad tym.