Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4930
Stary 02.09.2011, 21:32
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Genkow to zupełnie inny napastnik, który wie co robi. Inna sprawa, że teraz nie strzela goli (te 6 które strzelił w zeszłym sezonie to oczywiście psu na budę są), ale odwala kawał dobrej roboty.
Niezależnie od tego, jakim typem jest napastnika, ma strzelać bramki i z tego będzie rozliczany.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Tyle że za takie pieniądze to niestety jest tak że, jest ryzyko jest zabawa.
Wiem i boleję nad tym.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.09.2011 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując