Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4925
Stary 02.09.2011, 19:15
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ale którego Pawła Brożka, bo to różnica...
Paweł Brożek po kontuzji był porównywalnym napastnikiem do Genkowa, a nawet trochę słabszym
a Paweł Brożek w pierwszym i do połowy drugiego roku Skorży, to jeden z najlepszych piłkarzy Wisły w XXI wieku
niestety, później już Paweł do takiej gry nie wrócił i spisuje się coraz gorzej
Mój post był bardziej ironią skierowaną do kolegi. Genkov i Brożek to przede wszystkim inni napastnicy. Z tym że ten drugi jak był w formie to był w takim gazie że sam wygrywał mecze. Kontuzja gra na prochach sprawiły że Pawłowi nie było łatwo. Aczkolwiek ostatnie mecze za Maaskanta to był już zalążek dobrej formy. Nie oszukujmy się eksplozji formy Genkova raczej nie zobaczymy.

Cytat:
Nie będe dokonywał ocen czy obrona z balonikiem Alvarezem była lepsza czy nie
Naprawdę masz problem z dokonaniem oceny czy obrona z Marcelo i Głową była lepsza ? To oczywistość że tamta defensywa była silniejsza, jedynie Pawełek potrafił nam napsuć krwi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.09.2011 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując