Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4922
Stary 02.09.2011, 18:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To jestem drugi. Nie uważam, żeby Paweł Brożek w czymkowliek był lepszy od Genkowa. W dniu kiedy odszedł z Wisły otworzyłem szampana. Widocznie mamy inne spojrzenie na to, co nazywamy poziomem sportowym
Za dużo tych przypuszczeń. Być może Genkov jest o niebo lepszym piłkarzem od Pawła, tylko że musi to jeszcze udowodnić na boisku. Na razie tego nie zrobił.
Odpowiedz cytując