FraMat napisał(a):

|
To jestem drugi. Nie uważam, żeby Paweł Brożek w czymkowliek był lepszy od Genkowa. W dniu kiedy odszedł z Wisły otworzyłem szampana. Widocznie mamy inne spojrzenie na to, co nazywamy poziomem sportowym
|
Za dużo tych przypuszczeń. Być może Genkov jest o niebo lepszym piłkarzem od Pawła, tylko że musi to jeszcze udowodnić na boisku. Na razie tego nie zrobił.