snyrting napisał(a):

A ja nie widzę 
Jeżeli tak kategorycznie piszesz o pewnych sprawach - "Robert przestał wymagać", "Robert ma lżejsze treningi niż Dan", to oczekiwałbym, że przynajmniej postarasz się takie stwierdzenia udowodnić. W przeciwnym wypadku trudno z tobą podjąć sensowną rozmowę.
|
Oceniam po wynikach i po tym jak wygląda gra. W przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę w szatni i nie podsłu.....
Może i Maaskant wymaga - ale wtedy jest jeszcze gorzej - bo stracił posłuch w zespole (kontrole nad zespołem). Petrescu w końcu zapłacił za to głową.
Tak czy owak - jak wybiegniemy w Poznaniu jak wściekłe wilki i zabiegamy amicowców będę szczęśliwy i z przyjemnością skoryguje swoją schizmę o złym przygotowaniu fizycznym kopaczy przez Roberta
