Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4913
Stary 02.09.2011, 17:47
Wiecie co? Kocham te forum, atmosfere i wypowiedzi. Czy zycie, doswiadczenia wciaz was niczego nie nauczylo? Ile razy mozna powielac te same bledy, schematy dzialania i ogolna frustracje. Czemu z was tacy hipokryci? Prawicie wpierw o czasie dla trenera, o mozliwosci pogodzenia sie z tymczasowym widmem stagnacji sportowej, by tylko w perspektywie 2-3 lat osiagnac odpowiedni poziom druzyny. Nie jest wam zwyczajnie wstyd przed samym soba? Dajcie temu czlowiekowi pracowac w spokoju, jak on ma cos budowac skoro tuz za rogiem czeka na niego stado mistrzow futbolu i trenerskiego fachu. Ludzie przeczycie sami sobie, zaczekakcie ze zwolnieniami, wyzwiskami itd.

Trener popelnia bledy, ale nie popelnia ich tylko ten kto nic nie robi.
Odpowiedz cytując