Ciekawe ruchy w teoretycznie ostatnich dniach okienka transferowego w polskiej ekstraklasie:
-
Rafał Grzelak grający (

?) ostatnio w Widzewie podpisał półroczny kontrakt z Ruchem Chorzów. Chorzowianie pozyskali także czeskiego obrońcę
Tomasa Josla ze słowackiego Tartana Presov
- Widzew pozyskał 23 - letniego brazylijczyka
Alvesa, występującego dotychczas w jakimś klubie z RPA
- do Jagielloni z Sybiru Nowosybirsk trafił kolumbijski defensywny pomocnik
Canas
- ŁKS - tradycyjnie - wypożyczenia niełapiących w kadrach innych klubów kopaczy:
Golański, Łukasiewicz, Kascelan + Szczot (oprócz Łukasiewicza reszta wcześniej już kiedyś grała u łodzian)
- Lech wypożyczył do Korony następce Pepeszki
Jacka Kiełba
- w Podbeskidziu nowy bramkarz, 20 - letni Maciej Wierzbicki z GKS-u Katowice
- na koniec "last but not least "
Marcin Kowalczyk został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin