Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3823
Stary 02.09.2011, 17:40
Ciekawe ruchy w teoretycznie ostatnich dniach okienka transferowego w polskiej ekstraklasie:
- Rafał Grzelak grający (?) ostatnio w Widzewie podpisał półroczny kontrakt z Ruchem Chorzów. Chorzowianie pozyskali także czeskiego obrońcę Tomasa Josla ze słowackiego Tartana Presov
- Widzew pozyskał 23 - letniego brazylijczyka Alvesa, występującego dotychczas w jakimś klubie z RPA
- do Jagielloni z Sybiru Nowosybirsk trafił kolumbijski defensywny pomocnik Canas
- ŁKS - tradycyjnie - wypożyczenia niełapiących w kadrach innych klubów kopaczy: Golański, Łukasiewicz, Kascelan + Szczot (oprócz Łukasiewicza reszta wcześniej już kiedyś grała u łodzian)
- Lech wypożyczył do Korony następce Pepeszki Jacka Kiełba
- w Podbeskidziu nowy bramkarz, 20 - letni Maciej Wierzbicki z GKS-u Katowice
- na koniec "last but not least " Marcin Kowalczyk został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując