Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
gaciu
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3513
02.09.2011, 17:29
Tak, dulli78 ma rację
Myślałem, że już nikt nie zgadnie
Jest to chyba największy szpital w Europie, a na pewno jeden z najdziwniej wyglądających.
gaciu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaciu
Znajdź inne posty napisane przez gaciu