Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4910
Stary 02.09.2011, 17:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I tu jest zasadnicza różnica. Dla Was to jest JUŻ rok czasu. W ciągu tego roku powinniśmy byli przestawić się na nowy system gry (chociaz "przestawić" to pewnie złe słowo, bo my nie mieliśmy żadnego), awansować do LM i rozpierdalać wszystkich w lidze. Innymi słowy - macie ADHD. Można niby przywołać, jak wyglądała jedenastka rok temu, jak wygląda teraz - ale po co? Strata czasu, bo bystrzejsi to pamiętają, a do ułomnych i tak nie dotrze.

"Już" (ja .......ę) minął ROK, Wisła gra brzydko, przegrała dwa mecze - trzeba zmienić trenera. A przynajmniej postawić pod ścianą, ba mamy "już" pięknie grać. Szczerze - nie dziwię się frustracji FraMat-a. Człowiek czyta to i ręce mu opadają.

Tak samo było z Petrescu, dla którego pobyt w Wiśle to obecnie już tylko anegdota o śmiesznym klubiku w śmiesznej lidze. Burdel organizacyjny, permanentny brak pieniędzy i oczekiwania z kosmosu. No i opinia publiczna (kibice?) z ADHD. Dopóki wygrywasz, to ok, ale później zrobią z Ciebie nieudacznika i kretyna.

Tak Was czytam - i żal mi Was. Mam nadzieję (choć nie mam jej czym poprzeć, ot - zwykłe chciejstwo) że Cupiał przerobił już pewne lekcje i ma w planie budowę drużyny, a nie szybki skok na kasę z LM. Bo kiedy przyjdą sukcesy, to obecni znawcy będą .......ić o Wielkiej Wiśle i nią leczyć swoje kompleksy. Do ADHD dołożą zaawansowaną sklerozę.
Mógłbyś mnie zacytować gdzie wspomniałem o zmnianie trenera?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 02.09.2011 o godz. 17:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując