Galonek napisał(a):

Bardzo rzeczowy argument. Tak trzymać.
To, że ktoś jest lepszy od Diaza/Paljicia nie znaczy, że ma wystarczające umiejętności do gry w reprezentacji. Chyba nie rozumiesz, co znaczy słowo "solidny". Nie jest wielką sztuką być lepszym od Dragana na lewej obronie, biorąc pod uwagę, że ten jest POMOCNIKIEM, a na obronie gra z konieczności. To samo dotyczy Diaza, który przyzwoite i od czasu do czasu dobre mecze rozgrywał na stoperze bądź na pozycji defensywnego pomocnika.
Jeśli chodzi o reprezentację, to wskazuję, że Telichowski z powodzeniem występował w kadrze U-16, U-17, U-18, U-19, U-21. W tej ostatniej był nawet kapitanem.
To, że się ze mną nie zgadzasz, nie znaczy, że powinieneś sprowadzać dyskusję na taki żenujący poziom. Chyba, że rzeczywiście masz smaki na frytki - w takim razie rozumiem dlaczego chodzą ci po głowie.
|
Wskaz proszę dowód na to że Tellichowski jest lepszy niż Paljic/Diaz.
Piszesz ze nie jest sztuką być lepszym od w/w piłkarzy, to dlaczego taki Diaz do Nas wraca a nie znaleziono lepszego. Wielki magik Stan Valckx czemu nie znalazł lewego obrońcy tylko skorzystał z tego jakże słabego Diaza. Dlaczego Maaskant nie szepnął mu na ucho ze jest taki Telichowski do wyciagniecia za darmo ?
Jesli chodzi o młodzieżowe reprezentacje to mało który Polak w nich nie zadebiutwał. Wskazuje ze taki Jacek Kowalczyk równiez był jej kapitanem i co z tego? Gdzie jest teraz, co osiągnał ?
Czemu jak był w jeszcze nie tak mocnej Polonii został wypożyczony do Arki ? Telichowski to zwykły średniak bazujący na warunkach fizycznych. (Jeśli miałes gdziekolwike kiedykolwiek kontakt z reprezentacjami młodzieżowymi to powinieneś wiedziec co było głownym asptektem przy wysyłaniu powałan na np. makroregiony U-15,16, czy 17)
Ja rozumiem co znaczy słowo solidny. Jednak solidny ligowiec to może grać w Widzewie a nie Wiśle.