Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4905
Stary 02.09.2011, 16:16
westersyl napisał(a):Wyświetl post
To jest tylko liga polska i my jesteśmy jej częścią. Tą lige charakteryzuje to że przygotowaniem fizycznym można wygrać z każdym.
Jesteśmy powiedzmy sobie szczerze słabą drużyn które przez ostanie lata osłabiła się w ataku i w obronie. Bo chyba oczywistością jest że obrona z Alvarezem Marcelo, Głowackim, Pio Brożkiem była silniejsza od obecnej, a Paweł Brożek to o piłkarz o klasę lepszy od Genkova. Na przestrzeni ostatnich lat postęp zrobiliśmy jedynie jeśli chodzi o trenera i kupno Meliksona. Niestety ale gra w pucharach nas wykończy, tak samo jak wykończyła Lecha, będzie trudno obronić tytuł.

Niby mamy szeroką kadrę, ale co to były za transfery ? Napastnik ostatni na liście bo zabrakło kasy na Alvesa, Depotovicia, lewy obrońca który był również jedynm z ostatnich na liście.


nie no, ladne kwiatki na tym forum mozna znalezc

w tak merytorycznym gronie podsumowywanie pracy trenera jest nieco nie na miejscu
Odpowiedz cytując