szprotson napisał(a):

|
Zaraz oczywiście wyskoczą teksty że przeciez Roberto zdobył MP, ale przeciez z tego co pamiętam to takiego mistrza zdobył z Wisła Jurek Engel. Jurek Engel i jego futbol na tak. Czy to był dobry trener ?
|
Kolejny raz ktoś pisze kompletne bzdury. Engel NIE ZDOBYŁ z Wisłą MP.