Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4903
Stary 02.09.2011, 16:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Zaraz oczywiście wyskoczą teksty że przeciez Roberto zdobył MP, ale przeciez z tego co pamiętam to takiego mistrza zdobył z Wisła Jurek Engel. Jurek Engel i jego futbol na tak. Czy to był dobry trener ?
Kolejny raz ktoś pisze kompletne bzdury. Engel NIE ZDOBYŁ z Wisłą MP.
Odpowiedz cytując