Witam zgodnie z zapowiedzią zakładam nowy temat w którym zamieszczane będą tylko i wyłącznie tabele po każdym spotkaniu z udziałem Wisły Kraków, oraz aktualne tabelę generlane, europejskich pucharów oraz T-Mobile Ekstraklasy.
Wszelkie komentarze i zapytania kierujemy w temacie: ''Dyskusje i propozycję - Konkurs o Wiśle''
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=7528&page=5
Typujemy natomiast w temacie ''Konkurs o Wiśle edycja 10!''
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=8166&page=71
Temat będzie zamknięty i przyklejony.
Tabele będą wrzucane w osobnych postach ( od obecnej kolejki).
Na dobry początek wrzucę aktualną tabelę T-Mobile Ekstraklasy.