Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
6893
02.09.2011, 14:56
wiem że nie można posta pod postem, ale ten filmik zasługuje na to by złamać regulamin
http://www.youtube.com/watch?v=P5ShotO8GUs
myślę że jeden z hitów 2011 !
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry