Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4896
Stary 02.09.2011, 14:50
willow napisał(a):Wyświetl post
Ech Panowie...
Połowa z Was pisze, że transfery świetne, tylko trener do dupy.
Druga połowa, że trener magik, tylko piłkarze lamusy.
A nie przyszło Wam do głowy, że pod Wawelem mamy kompilacje obu tych czynników?
Znaczy: przeciętny trener i przeciętni zawodnicy?
Dyskusja ZiumZiuma i moja jest trochę na tym etapie wyrwana z kontekstu. Personalia to tylko jeden z kilku aspektów. Nie chodziło w niej o to, żeby pokazać jak słabych zawodników sprowadzamy, przynajmniej ja nie miałem takiego zamiaru, tylko, żeby zwrócić uwagę na fakt, iż Wisła nie jest tak mocna personalnie jak się wielu osobom wydaje. Rozczarowania i emocje, które pojawiły się na forum, spowodowane są złą oceną możliwości naszego zespołu, a różnica jakości pomiędzy nami, a średniakami nie na tyle znacząca, żeby nie dało się jej zniwelować w taki sposób, jak to robią grające z nami drużyny. Czyli mądrą defensywą i oczekiwaniem na błędy. To zresztą dobry sposób również na Legię, Śląsk czy Lecha.
Odpowiedz cytując