|
No w grupie zagrali dobrze dostając w lidze od Ruchów, Zagłębiów a nas jebnęli 4-1, a kolejny rok stracony bo zarząd zajął się dzieleniem hajsu między sobą za sprzedanych grajków i premię z pucharów.
W sumie droga do tego sukcesu nabiera prawidłowego ruchu, porażka z Lechią a wczoraj to lepiej nie wspomnę.Ja mimo wszystko uważam że liga to jest priorytet do wielkiej kasy bo awans do LM już nie jest tak ciężki jak kiedyś, i w tym kierunku Wisła powinna konsekwentnie dążyć bez zniechęcenia.
Mam jednak wrażenie że większość naszych grajków to jednak wolą się pokazać na międzynarodowej arenie i zmienić pracodawcę niż walczyć o poważne (długotrwałe) cele
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 02.09.2011 o godz. 14:51.
|