Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13199
Stary 02.09.2011, 14:42
farben napisał(a):Wyświetl post
Trener Franczak o Małeckim: z fanatykami to można iść palić ulice jak w Londynie

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...588f1835,1,3,8

Mądry gość z Franczaka. Mało takich ludzi jest w piłce. Rozsądna wypowiedź.
Na prawde rozsądna
http://sport.gadu-gadu.pl/5639126684...dynskich-ulic1
http://www.fakt.pl/Londynscy-chuliga...,111686,1.html
http://www.youtube.com/watch?v=ZSm8z...eature=related

Cytat:
no tak , ale Elf to swietny trener i zasluzona postac dla krakowskiej pilki , warto posluchac go uwaznie
Dlatego niech się wypowiada na tematy mu bliskie czyli sportowe, a nie obce czyli kibicowskie.
Ostatnio edytowane przez CH. : 02.09.2011 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując