farben napisał(a):

Na prawde rozsądna
http://sport.gadu-gadu.pl/5639126684...dynskich-ulic1
http://www.fakt.pl/Londynscy-chuliga...,111686,1.html
http://www.youtube.com/watch?v=ZSm8z...eature=related
Cytat:
|
no tak , ale Elf to swietny trener i zasluzona postac dla krakowskiej pilki , warto posluchac go uwaznie
|
Dlatego niech się wypowiada na tematy mu bliskie czyli sportowe, a nie obce czyli kibicowskie.