Griszka30KR napisał(a):

|
W tamtym sezonie praktycznie tym samym skałdem zdobylismy MP.W tym przyszło kilku zawodnikow,którzy wzmacniaja lub minimum uzupelaniaja sklad,tak wiec przy tym dobrym trenerze powinien nastąpic teoretycznie progres ,a nie regres....ale to tylko moje zdanie
|
Nie patrz na MP, bo zdobyliśmy je jak zdobyliśmy.
Patrz raczej na styl gry.
A tu....faktycznie, regres.
Chociaż właściwie, powiedziałbym, że stoimy w miejscu.