Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4895
Stary 02.09.2011, 14:38
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
W tamtym sezonie praktycznie tym samym skałdem zdobylismy MP.W tym przyszło kilku zawodnikow,którzy wzmacniaja lub minimum uzupelaniaja sklad,tak wiec przy tym dobrym trenerze powinien nastąpic teoretycznie progres ,a nie regres....ale to tylko moje zdanie
Nie patrz na MP, bo zdobyliśmy je jak zdobyliśmy.
Patrz raczej na styl gry.
A tu....faktycznie, regres.
Chociaż właściwie, powiedziałbym, że stoimy w miejscu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując