Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4894
Stary 02.09.2011, 14:36
willow napisał(a):Wyświetl post
Ech Panowie...
Połowa z Was pisze, że transfery świetne, tylko trener do dupy.
Druga połowa, że trener magik, tylko piłkarze lamusy.
A nie przyszło Wam do głowy, że pod Wawelem mamy kompilacje obu tych czynników?
Znaczy: przeciętny trener i przeciętni zawodnicy?
W tamtym sezonie praktycznie tym samym skałdem zdobylismy MP.W tym przyszło kilku zawodnikow,którzy wzmacniaja lub minimum uzupelaniaja sklad,tak wiec przy tym dobrym trenerze powinien nastąpic teoretycznie progres ,a nie regres....ale to tylko moje zdanie
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując