Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cuba libre
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Old SoShoal

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6534
Stary 02.09.2011, 14:29
Szkoda,że nie wpadli na pomysł mini-karnetu na 3 mecze pucharowe. Byłoby może troche taniej i mniej jezdzenia po bilety.
Odpowiedz cytując