Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cuba libre
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Old SoShoal
Offline
#
6534
02.09.2011, 14:29
Szkoda,że nie wpadli na pomysł mini-karnetu na 3 mecze pucharowe. Byłoby może troche taniej i mniej jezdzenia po bilety.
cuba libre
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cuba libre
Znajdź inne posty napisane przez cuba libre