|
Ech Panowie...
Połowa z Was pisze, że transfery świetne, tylko trener do dupy.
Druga połowa, że trener magik, tylko piłkarze lamusy.
A nie przyszło Wam do głowy, że pod Wawelem mamy kompilacje obu tych czynników?
Znaczy: przeciętny trener i przeciętni zawodnicy?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|