Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7418
Stary 02.09.2011, 14:22
Dariusz napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętacie Lecha w zeszłym sezonie. Też eliminacje mieli słabe, a w grupie zagrali dobrze
Dokładnie. O tym właśnie mówię. Kto wie, czy w LE nie zawojujemy trochę?
Odpowiedz cytując