|
Może to nie dobry temat na taką dyskusję, ale jak widzicie trzon drużyny w oparciu o który warto budować zespół na następny sezon?
Moim zdaniem: Melikson, Chavez, Pareiko, Jovanović, Wilk, Genkov, Iliev, Nunez
Tych, których pogrubiłem to trochę na wyrost. Jednak po pierwszych meczach mam wrażenie, że Jovanović będzie lepszy od Singlara, Alvareza, Czikosza, czy Lameya. Co do Nuneza to na przeszkodzie może stanąć cena. Chociaż rok temu był Rios, którego pierwsze mecze też fajnie wyglądały.
|