|
O ja pierdziele ludzie do meczu 2 tygodnie a wy panikujecie ,że mało ludzi kupuje bilety,każdy wie,że z zakupem biletu nie będzie problemu więc po co się rzucać jak można spokojnie po wypłacie kupić.Zresztą dużo osób nie kupuje bo na razie mogą tylko karnetowcy.Ja sam mam karnet a nie kupuję bo czekam na wypłate .
|