Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7416
Stary 02.09.2011, 13:58
Panowie, dajcie spokój. Maaskant upierał się przy tym, że jest przygotowany na Ligę Mistrzów. Skoro tak twierdził, to chyba oznacza, że ma do tego powody. Nie gramy w LM, fakt. Ale gramy w LE. Skoro byli gotowi na LM, to niby dlaczego nie mamy się pokazać z dobrej strony w LE?
Odpowiedz cytując