Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6531
Stary 02.09.2011, 13:57
Bilety drogie nie oszukujmy się,zresztą nie tylko u nas wariuja z cenami,na Legii najtanszy na puchar bodajze kolo 58 zl na żyletę,więc ci działacze delikatnie sobie w ch... lecą z kibicami!
Odpowiedz cytując