kur... ludzie opanujcie się KOLEŚ jest z nami ledwo rok!! Tworzymy dopiero Trzon tej drużyny bo co chwila są większe zmiany/ ubytki w kadrze.. a wam CIĄGLE źle.. co z was za kibice

Jedziecie po Małeckim za jego wypowiedź a sami co robicie?!
Jakbyśmy byli Arsenalem i tyle przegrali to pewnie tutaj by już szubienice zrobili i chcieli głowy trenera.. a co w Anglii zrobili

Dali kase na transfery!! Dajcie człowiekowi dopracować do końca kontraktu i potem oceniajcie...