Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4887
Stary 02.09.2011, 13:53
kur... ludzie opanujcie się KOLEŚ jest z nami ledwo rok!! Tworzymy dopiero Trzon tej drużyny bo co chwila są większe zmiany/ ubytki w kadrze.. a wam CIĄGLE źle.. co z was za kibice Jedziecie po Małeckim za jego wypowiedź a sami co robicie?!
Jakbyśmy byli Arsenalem i tyle przegrali to pewnie tutaj by już szubienice zrobili i chcieli głowy trenera.. a co w Anglii zrobili Dali kase na transfery!! Dajcie człowiekowi dopracować do końca kontraktu i potem oceniajcie...


Odpowiedz cytując