|
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że do tej pory Maaskanta broniły wyniki bo chyba ciężko przez ten rok znaleźć na prawde dobry mecz w wykonaniu Wisły. Szczęście się skończyło to i wyniki są jakie są. Liczyłem na więcej myślałem, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisko ale wpadamy w coraz większy marazm i roi się nie ciekawie przed meczami LE. Ciekawe ile cierpliwości ma Cupiał i czy ta cierpliwość nie skończy się jak dostaniemy baty z Lechem?
|