Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6529
Stary 02.09.2011, 13:38
Byłem dziś po bilet na Odense i otwarte były tylko trzy kasy, kolejek brak, pojedyńczy ludzie kupują bilety.
Marnie to może wyglądać, ale miejmy nadzieję że Wisła dobrze zagra z Lechem i to trochę ściągnie kibiców. Poza tym, ceny trochę za wysokie, bo wydanie dla przeciętnego Kowalskiego 50-100zł w jeden wieczór to nie taki mały wydatek.
Odpowiedz cytując