Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4884
Stary 02.09.2011, 13:22
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Zejdź na ziemię. Wisły nie wzmocnili Marcin Juszczyk, Błażej Telichowski, Marcin Radzewicz, Maciej Bykowski. Przyszli goście z porządnych klubów, z niezłymi CV nie będącymi w dupie jak to piszesz. Iliev jest w dupie ? Biton jest w dupie ? Jaliens jest w dupie ? Porównujesz Jaliensa do Telichowskiego ? Ich wymagania finansowe ? Zastanów się co piszesz, bo za chwilę przyszedłby tutaj Gabriel Milito i byś powiedział, że jest na zakręcie kariery i nie wiadomo co dalej.
Telichowskiego bym się nie czepiał, bo jest naprawdę solidnym obrońcą. Moim zdaniem w obecnej kadrze Białej Gwiazdy nie ma lewego obrońcy o takich umiejętnościach.
Odpowiedz cytując