Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6528
Stary 02.09.2011, 13:13
frg napisał(a):Wyświetl post
http://lechia.pl/26417

Tiaaa, jak patrze na to jak może prosto i ładnie to wyglądac to az mnie k***ca bierze jak popatrze na zdjęcia kolejki az po Reymonta.
Przecież to nie może byc aż tak trudne!!!
A dodatkowo z całym szacunkiem, jak my zdobywaliśmy mistrzostwo to nasi bracia rywalizowali z Gryfem Wejherowo i Chojniczanką Chojnice. A jednak dalo się szybciej niż u nas.
Odpowiedz cytując