frg napisał(a):

http://lechia.pl/26417
Tiaaa, jak patrze na to jak może prosto i ładnie to wyglądac to az mnie k***ca bierze jak popatrze na zdjęcia kolejki az po Reymonta.
Przecież to nie może byc aż tak trudne!!!
|
A dodatkowo z całym szacunkiem, jak my zdobywaliśmy mistrzostwo to nasi bracia rywalizowali z Gryfem Wejherowo i Chojniczanką Chojnice. A jednak dalo się szybciej niż u nas.