Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: AZORY
Offline
#
6527
02.09.2011, 12:38
http://lechia.pl/26417
Tiaaa, jak patrze na to jak może prosto i ładnie to wyglądac to az mnie k***ca bierze jak popatrze na zdjęcia kolejki az do Reymonta.
Przecież to nie może byc aż tak trudne!!!
Ostatnio edytowane przez frg : 02.09.2011 o godz. 13:22.
KSIĘSTWO
AZORY
- Zawsze wierne Wiśle !!!
frg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frg
Znajdź inne posty napisane przez frg