Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6527
Stary 02.09.2011, 12:38
http://lechia.pl/26417

Tiaaa, jak patrze na to jak może prosto i ładnie to wyglądac to az mnie k***ca bierze jak popatrze na zdjęcia kolejki az do Reymonta.
Przecież to nie może byc aż tak trudne!!!
Ostatnio edytowane przez frg : 02.09.2011 o godz. 13:22.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując