|
Tak patrzę jak radzą sobie nasi na wypożyczeniach w lidze:
- Michał Chrapek (LS) - 3 mecze, 1 gol, 3 asysty
- Michał Nalepa (ŚO) - 3 mecze (w pucharze Polski 2 gole)
- Damian Skołorzyński (LO) - grał tylko w Pucharze Polski
- Mateusz Kowalski (ŚO) - nie miał okazji zagrać
- Łukasz Burliga (PO) - nie grał jeszcze
Jeżeli Chrapek utrzyma formę to może warto go wypróbować w pierwszej drużynie. Chwalił go Paljić kiedyś, że jest najlepszym technicznie zawodnikiem z Młodej Wisły. Statystyki już teraz ma lepsze od Mączyńskiego z tamtego sezonu.
|