FraMat napisał(a):

|
Po co tworzą pociąg, który jedzie naokoło i potrzeba na przejazd 18 godzin?
|
Pociąg jak pociąg... O ile ktoś nie jedzie całej trasy, a traktuje go bardziej lokalnie: Kraków - Radom, Radom-Warszawa, Warszawa-Toruń, Gdańsk-Kołobrzeg etc. W końcu PKP nie każe nikomu pokonywać całej trasy...