Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13512
Stary 02.09.2011, 12:29
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Po co tworzą pociąg, który jedzie naokoło i potrzeba na przejazd 18 godzin?
Pociąg jak pociąg... O ile ktoś nie jedzie całej trasy, a traktuje go bardziej lokalnie: Kraków - Radom, Radom-Warszawa, Warszawa-Toruń, Gdańsk-Kołobrzeg etc. W końcu PKP nie każe nikomu pokonywać całej trasy...