Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4881
Stary 02.09.2011, 12:09
Kurz napisał(a):Wyświetl post
główny problem bierze się z raczej z "przeszacowania" wartości Wisły, która w oczach kibiców odbiega znacznie od realnych możliwości zespołu. Jednym słowem Wisły nie stać na obecnym etapie budowania drużyny, w obecnym składzie, na grę jakiej oczekują fani i raczej nie zmieni tego żaden trener. Co oczywiście nie oznacza, że nie możemy wywalczyć kolejnego mistrzostwa Polski.
No to coś tu się chyba nie zgadza - w drużynie coraz więcej zawodników, którzy zarabiają ok 300k euro, a nie widać żadnej różnicy jak grają z drużynami gdzie płacą do 150k euro?
Jestem daleki od ogłoszenia, że sezon jest stracony. Ale nie mam zamiaru sobie wmawiać, że jest super, świetna gra itp itd. Śmiano się, że w zeszłym roku najsłabszy mistrz w historii, a teraz ile już pkt stracono? I to z jakimi potęgami?
Odpowiedz cytując