Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4874
Stary 02.09.2011, 11:21
W grze Wisły zastanawia mnie że tylu całkiem dobrych piłkarzy nie potrafi wymienić 3-4 podań do przodu. Nie potrafimy zagrać ataku pozycyjnego i stąd biorą się nasze problemy. Raków i Lechia to potwierdziły.
Odpowiedz cytując