Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51346
Stary 02.09.2011, 11:16
Ktoś bardzo dobrze ostatnio powiedział na antenie, że to jest cały Genkov. Zawsze miał taką parabolę, sezon świetnej gry, sezon beznadziejnej. A najwięcej nastrzelał się chłopak w sezonach 2001- 2007, a od tamtej pory to żeby nie przesadzić to bardzo średnio. 25 bramek w około 80 meczach mówi samo za siebie. Co ciekawe martwi mnie też gra Bitona, bo on jest w charakterystyce podobny do Genkova. Fakt strzelił te 3 bramki ale taka prawda że i Genkov miał ładną serię w zeszłym sezonie. Moim zdaniem powinniśmy pozbyć się któregoś (dla mnie odpada Genkov) i kupić jakiegoś zawodnika którego Bozia obdarowała szybkością i smykałką do strzelania bramek. A tak poważnie to sprzedałbym (oddał z wypożyczenia) obu i kupił bym http://www.transfermarkt.de/de/kim-o...ler_91225.html (taki off-top). Chłopak młody, wysoki, w miarę tani i brameczki ładnie sypie.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując