Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7415
Stary 02.09.2011, 11:02
Mistrz Yoda napisał(a):Wyświetl post
A ja czuje że remisy prędzej wywyeziemy z wyjazdów do Odense i Londynu
Mistrzu, a może zdradzisz, czemu tak sądzisz? Może jakaś ciekawa analiza? Bo takie gołe "czuję", to - wybacz - zaśmiecanie forum.

Jeśli można na czymś budować optymizm, to chyba przede wszystkim na meczu u siebie z Liteksem. Wisła na razie nie gra po holendersku, stara się raczej grać piłkę włoską: wyrachowaną, nudną, opartą na obronie i wyczekiwaniu. Nie wychodzi to póki co najlepiej. Na moje oko Wisłę zabija brak skuteczności. Taka "włoska" piłka i brak skuteczności równa się katastrofa. Braki w obronie (bardzo duże) wydają mi się mniej groźne. Wynika z tego niestety, że Twoje przeczucia są nieuzasadnione.
Odpowiedz cytując