Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7414
Stary 02.09.2011, 11:01
Nie mówcie mi o szansach. Liczę na niespodziankę ale bez przesady. Szanse mamy marne z tak grającą drużyną. U siebie może coś jeszcze ugramy ale na wyjeździe to nie mamy czym im zagrozić. Pożyjemy zobaczymy ale ciemno to wszystko widzę.
Odpowiedz cytując