|
Prawda jest taka że do posiadania drużyny mocnej na krajowym podwórku potrzeba 3-4 doświadczonych graczy grających w lidze polskiej i znających polskie realia.
Rozumiem jest Radek Sobolewski i chwała mu za to ale sam nie opanuje sytuacji w drużynie. przydał by się doświadczony obrońca ograny w lidze stąd ubolewam nad tym że Głowa poszedł do trabzonu. On by umiał poskładać defensywę, no i oczywiście porzeba doświadczonego napastnika. szkoda że puszczono Żurawia chyba rok za wcześnie na emeryture. Chociaż jeśli nie żuraw to napastnik jakiś z naswiskiem chociaż na rok by mógł pograć w ataku z genkovem lub bitonem i czegoś ich nauczyć bo z całym szacunkiem nasi napastnicy to biegają jak panienki po deszczu i nic z tego nie wynika.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
|