Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4867
Stary 02.09.2011, 10:42
Z głębokim żalem to mówię, ale jednak Robert Maaskant jako trener Wisły co raz bardziej traci w moich oczach. Moi Przedmówcy już wspomnieli, że defensywna gra zaczęła się od porażek kiedy to my prowadziliśmy grę. Jednak wówczas to skutkowało, a teraz nie ma nawet tego. Mimo, że byłem za tym, aby dać mu czas na wypełnienie kontraktu to uważam, że jeśli to grudnia gra nie ulegnie poprawie wówczas należy poszukać nowego trenera. Zostawiłbym Stana na fotelu dyrektora, bo lepszego nie znajdziemy. Zaznaczam jednak, że zmiana trenera to ostateczność. Jednak w pierwszej kolejności należałoby się roglądnąć za trenerem od przygotowania fizycznego, bo obecnie jest jak za Szula.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując