Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6523
Stary 02.09.2011, 10:33
i niech nie myslą, że na każdy mecz ludzie będa stali po 4-6 godzin jak przed Apoelem. A brak mozliwości płacenia karta to juz wogóle jest XIXw.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo zapytam dlaczego u nas nie prowadzi się sprzedaży w kilku punktach na tzw. "wyspach" np. w galeriach handlowych itp?
Kiedys było to wprowadzone, mozna było kupic bilet w kioskach Kolportera o ile sie nie mylę. Nie wiem jak dobrze to funkcjonowało. Ale teraz wymagałoby chyba stworzenia jakies wspólnej bazy a to chyba przerasa zdolności firmy, która robi ten system. Przykładem niech bedzie brak mozliwości kupna biletu jak nie ma sie przy sobie KK - paranoja!
Ostatnio edytowane przez frg : 02.09.2011 o godz. 10:35.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując