Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4866
Stary 02.09.2011, 10:33
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę mi się poruszać całokształtu problemów Wisły w każdej wypowiedzi, składowi poświęciłem już wystarczająco dużo miejsca i czasu. Ustosunkuję się wobec tego tylko króciutko: Garguły, Jirsaka i Paljicia w Wiśle w ogóle nie powinno być. W tym przypadku nie chodzi nawet o zaangażowanie, tylko o to, że są po prostu przeciętni.






Prawdzie w oczy będziemy zaglądali pod koniec sezonu, a wtedy z przyjemnością zacytuję i twoją wypowiedź i kolegi MatMario.
Jak się nic nie zmieni, to po jesieni może być już pozamiatane jeśli chodzi o ligę.
Odpowiedz cytując