Kurz napisał(a):

Nie chcę mi się poruszać całokształtu problemów Wisły w każdej wypowiedzi, składowi poświęciłem już wystarczająco dużo miejsca i czasu. Ustosunkuję się wobec tego tylko króciutko: Garguły, Jirsaka i Paljicia w Wiśle w ogóle nie powinno być. W tym przypadku nie chodzi nawet o zaangażowanie, tylko o to, że są po prostu przeciętni.
Prawdzie w oczy będziemy zaglądali pod koniec sezonu, a wtedy z przyjemnością zacytuję i twoją wypowiedź i kolegi MatMario.
|
Jak się nic nie zmieni, to po jesieni może być już pozamiatane jeśli chodzi o ligę.