Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4865
Stary 02.09.2011, 10:24
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że Paljicowi, Gargule, Jirsakowi i paru innym brakło motywacji w lidze, bo oni o LM walczą ? Na meczu z Lechią też im brakło motywacji, bo o LM walczyli ? Aha przepraszam, pewnie byli rozbici po porażce. Tak to możemy sobie tłumaczyć wszystko. Ewidentnie widać, że jest problem z grą u nas i nie ma co tego tłumaczyć. Mamy problem ze stwarzaniem sytuacji i nie zwalałbym tego na brak motywacji.

Poza tym komicznie brzmi, jak prezes wychodzi o tej porze roku i jedzie swoje znamienite " W lecie/zimie (niepotrzebne skreślić) będą transfery."

Wzmocnienia są co pół roku i co z tego
Nie chcę mi się poruszać całokształtu problemów Wisły w każdej wypowiedzi, składowi poświęciłem już wystarczająco dużo miejsca i czasu. Ustosunkuję się wobec tego tylko króciutko: Garguły, Jirsaka i Paljicia w Wiśle w ogóle nie powinno być. W tym przypadku nie chodzi nawet o zaangażowanie, tylko o to, że są po prostu przeciętni.




Dariook napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje sie pod tym co napisales...

Kolego Kurz, ty dlugo tak bedziesz pierdzial ? Moze w koncu spojrzysz wrescie prawdzie w oczy?
Prawdzie w oczy będziemy zaglądali pod koniec sezonu, a wtedy z przyjemnością zacytuję i twoją wypowiedź i kolegi MatMario.
Odpowiedz cytując